Nedokončené povídky

 

Harry Potter a ztracené duše

 

Povídka navazuje na 5. díl Harry Pottera. Harryho vyzvedne Brumbál, v léťe a odvede ho na zbytek prázdnin od jeho tety a strýce. Koho Harry o prázdninách potká? Proč se ta osoba objevila až teď a proč k ní všichni z řádu mají takovou úctu a repekt? Je Sirius opravdu mrtvý? A co Smrtijedi a Lord Voldemord? Jaká je ve skutečnosti pravda? Dočtete se v této povídce ;)

Stav: rozepsaná

Chodby Bradavického hradu 

 
Je 5 let po válce. Severus Snape přežil a pokračuje ve funkci ředitele Bradavic. Minerva McGonagallová je zástukyně a spousta starých učitelů zde zůstalo, ale stále jsou problémy s místem učitele obrany proti čené magii. Podaří se někomu zrušit to prokletí? Existuje osoba, která opravdu dokáže vytočit Severuse Snapea? A co když ta osoba příjme místo v Bradavicích? Jak to může dopadnout? Dočtete se v povídce. :)
 
Stav: připravuje se
 
Když se píše budouctnost a dějiny
 
                                                                                                          
    

Představte si, kdyby v 5. díle, při bitvě na ministerstvu obloukem nepropadl Sirius, ale Hermiona. Hermiona nebyla mrtvá, když propadla obloukem, kam by se dostala? Koho by za obloukem potkala? A co když její přátelé co s ní byli na ministerstvu v zoufalství skočí za ní? Jak tohle může dopadnout?

Stav: připravuje se