Harry Potter a Ztracené duše

 

Má povídka navazuje na 5. díl Harry Pottera. Harryho vyzvedne Brumbál, v léťe a odvede ho na zbytek prázdnin od jeho tety a strýce. Koho Harry o prázdninách potká? Proč se ta osoba objevila až teď a proč k ní všichni z řádu mají takovou úctu a repekt? Je Sirius opravdu mrtvý? A co Smrtijedi a Lord Voldemord? Jaká je ve skutečnosti pravda? Dočtete se v této povídce ;)

Postavy: Studenti, profesoři, členi Řádu, Smrtijedi a AUTP

Časová linie: Po 5. ročníku

No a víc se dočtete v povídce ;)

Pozn. : v povídce plně ignoruji děj 6. a 7. dílu a také některé detaili npř. Sirius není Regulusův starší bratr, ale pouze o pár minut starší dvojče.

V POVÍDCE SE OBČAS OBJEVÍ TAKÉ BONUSOVÁ KAPITOLA. TO BUDE VŽDY KAPITOLA PSANÁ Z POHLEDU NĚKOHO JINÉHO NEŽ HARRYHO. DĚJ BONUSOVÉ KAPITOLY NENÍ "POVINNÝ", PROTOŽE SE POZDĚJI VŠE OBJASNÍ V HLAVNÍCH KAPITOLÁCH. JE TO ZKRÁTKA JEN TAKOVÉ DOPLNĚNÍ. ;)

Seznam bonusových kapitol:  1. BK - 3. kapitola (v podsekci)

                                            2. BK - 11. kapitola (v podsekci)

 

 

Veškeré postavy, mimo mých, na těchto stránkách náleží J. K. Rowlingové a já na ně nemám žádná práva. Tyto stránky nebyly napsány za účelem zisku.
 

   Avšak povídky zde uveřejňované, jsou čistě moje díla. Proto je prosím nekopírujte.


Anketa

Co říkáš na povídku HP a Ztracené duše?

Je fajn ;)
94%
84

Děs běs
3%
3

Ujde
2%
2

Celkový počet hlasů: 89


Diskusní téma: Harry Potter a Ztracené duše

Datum: 16.04.2016

Vložil: Daniel

Titulek: dej neni spatny

uc se cesky... snad Te probudi, ze znam člověka na voziku s IQ 58 -64 ,který v 13 letech absolvoval 5 rocnik pomocne skoly ( pitomejsi deti nez ve zvlastni ) zvladal i a y na bezchybne povidky - v te době napsal dve pohádky ..
Když se budes ucit a hodne cist tu demenci ( chyby v pravopise ) překonáš CHCE TO JAZYKOVYX cit získáš jej ctenim ale pravopisných textu (knih ) ne kravin z blogu !! .

jinak dobry ...

Odpovědět

—————

Datum: 21.10.2012

Vložil: astia

Titulek: x

Píšeš hezky a určitě si ráda přečtu, cokoli sem přidáš. Ale mrzí mě, že když jsem se dostala ve tvé povídce do bodu, ktrý očekávám od každé dobré knihy, nemůžu pokračovat...

Odpovědět

—————

Datum: 15.01.2012

Vložil: Terr.All

Titulek: Dnes už jdu spát ale příště...

Zase já,
Já vím, já vím. Mám zpozdění ale zlepším se! Slibuju! super stránky. ale jelikož je už 20:48 tak... Dnes už jdu spát ale příště... se těšim na další čtení :)
T.A.

Odpovědět

—————

Datum: 01.02.2011

Vložil: aly

Titulek: :)

ahoj. peggy alyx mi doporučila tvé stánky a jsou vážně super a ta povídka je zajímavá. už se těším na pokračování a jak to všechno dopadne. a doufám, že pokračování bude co nejdřív

Odpovědět

—————

Datum: 03.02.2011

Vložil: peggy

Titulek: Re: :)

Děkuji, ani nevíte jak takové komentáře potěší ;)

Odpovědět

—————

Datum: 18.01.2011

Vložil: alyxa

Titulek: :)

super povídka. právě jsem narazila na tvé stránky a ta povídka je prostě něco, už se těším na pokračování, a doufám, že bude co nejdřív :)

Odpovědět

—————

Datum: 31.01.2011

Vložil: peggy

Titulek: Re: :)

Děkuji, vynasnažím se co nejdříve s další kapitolou...,)

Odpovědět

—————